Sponzoři

Autokros patří k finančně velmi náročným motoristickým disciplínám. Naštěstí existují lidé, kteří jsou ochotni nesobecky přispět na tento krásný sport.

Děkujeme firmám:

 

Nabídka reklamní spolupráce

Autokros, stejně jako většina motoristických sportů u nás, se těší velkému diváckému zájmu. Vlastně do jisté míry patří k českým národním sportům. Tisíce nadšených fanoušků navštěvují závody mistrovství ČR a Evropy. Reportáže z autokrosových klání mají své místo vyhrazeno ve všech médiích včetně televize.

     Ladislav Hanák po úspěchu ve třídě Junior Buggy ukázal, že i v tvrdé konkurenci třídy do 1600ccm se umí prosadit. S jistotou o něm lze prohlásit, že patří mezi českou špičku. Letošní sezóna znamená pro Ladislava opět boj o příčky nejvyšší.

     Nabízíme vám možnost podílet se na úspěších mladého jezdce, každá jeho výhra bude i výhrou pro Vaši firmu nebo výrobek. Na závodní bugině, jezdcově kombinéze, přilbě i na doprovodném autobuse zbývá spousta reklamního prostoru nemluvě o propagaci na těchto internetových stránkách případně na týmových propagačních materiálech.

Seriál mistrovství ČR zahrnuje devět závodů, navíc se u nás jedou dva závody evropského šampionátu. Jako člen Českého národního týmu se letos Ladislav zúčastní všech závodů Mistrovství Evropy. Tým tak dohromady absolvuje dvacet závodů po celé České republice, v Německu, Lotyšsku, Portugalsku, Itálii, Rusku a Slovensku, tam všude Vás může prezentovat. Počet diváků, kteří za sezónu shlédnou Vaši reklamu se odhaduje na 60 - 80 tisíc (údaj zahrnuje pouze přímé návštěvníky závodů v ČR, nepočítá se sledovaností médií informujících o autokrose, tam je počet diváků, čtenářů a posluchačů daleko vyšší).

Velikost reklamní plochy, cena a všechny další podmínky spolupráce jsou otázkou dohody. Jsme kdykoliv připraveni vyjít vstříc Vašim požadavkům. Naším cílem je oboustranná spokojenost.

Dejte Nám šanci, dáme o Vás vědět!

- KONTAKT -

Ladislav HANÁK Ladislav HANÁK (ARh+)
mistr Evropy 2007, 2008 ,mistr ČR 2007, vicemistr Evropy 2005, 2006, 2009 v divizi D3A 1600ccm
M E D A I L O N

DISKUZE V PROVOZU
 

Průběžné pořadí ME